Σήμερα Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2021 μεταξύ του οικονομικού φορέα ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ Χ. & Γ. ΟΕ και της Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Μαραθώνα, μετά από ανοικτό διαγωνισμό, υπεγράφη η σύμβαση για την προμήθεια χαλαζιακής άμμου και συντήρησης των αμμοφίλτρων του κολυμβητηρίου.
Η συγκεκριμένη προμήθεια και εργασία κρίθηκε αναγκαία και θα έχει ως αποτέλεσμα την καλύτερη φίλτρανση του νερού των κολυμβητικών δεξαμενών.
![](http://31.22.112.113/~kedmaadmin/wp-content/uploads/2021/02/ammos-3-768x1024.jpg)
![](http://31.22.112.113/~kedmaadmin/wp-content/uploads/2021/02/ammos-4-768x1024.jpg)
![](http://31.22.112.113/~kedmaadmin/wp-content/uploads/2021/02/ammos-1-768x1024.jpg)